Три матеріали Rolex розповідають, чому це найкращі реплікового годинника

Чи знаєте ви три основні матеріали реплікового годинника Rolex?

Говорячи про репліку Rolex, сподобалось вам це чи ні, я вважаю, що кожен не може заперечувати своє становище в годинниковій галузі. Годинники Rolex Best Replica – це гарантія якості, урочистості, практичності та не яскравих досягнень парадигми тонкої годинникової роботи Rolex репліки годинник. У кожному класі є люди, яким подобаються годинники Rolex Best Replica. То чому Rolex так привабливий?

Сьогодні ми використовуємо лише три основні матеріали репліки годин Rolex з точки зору матеріалів. чи ти знаєш?

Перш за все, це нержавіюча сталь Rolex 904L.

Ми часто бачимо, що багато годинники, як кажуть, є матеріалами “нержавіючої сталі”. Отже, чи знаєте ви, що це означає? Деякі люди можуть знати, що загалом “нержавіюча сталь”, що використовується у корпусі годинника, браслеті та коронці, відноситься до сталі 316L. Він дуже стійкий до корозії та має дуже гарну текстуру. Це не впливає негативно на шкіру людини. Насправді це також скальпелева сталь.

Однак Rolex використовував сталь 904L для виготовлення сталевих листів для своєї родини, і це все ще єдина марка годинника, яка повністю використовує цю сталь. У порівнянні зі сталі 316L, сталь 904L більш стійка до корозії та іржі та більш міцна. По-друге, полірований чохол і браслет гарніші, будь він матовий або глянсовий.

Можливо, це можна сказати так, що кожен може зрозуміти більш інтуїтивно: нержавіюча сталь 904L зазвичай використовується у високотехнологічній, аерокосмічній та хімічній промисловості, а її чудова корозійна стійкість порівнянна з різними дорогоцінними металами. Звичайно, його виробнича вартість набагато вища, ніж сталь 316L.

Тому деякі фахівці з годинників кажуть: Rolex – це також дорогоцінний метал.

То чому б інші торгові марки не використовують нержавіючу сталь 904L? Це тому, що, хоча 904L сталь є більш чудовою, вона має і недолік. Зі збільшенням твердості сталі збільшується складність кування. Тому протягом 18 років з 1985 по 2003 рік, щоб повністю використовувати сталь 904L, Rolex довелося замінити технологічне обладнання та інструменти всієї виробничої лінії. Вартість величезна, що є основною причиною того, що інші марки, крім Rolex, не можуть використовувати 904L сталь, як Rolex.

По-друге, вічне розове золото Rolex

Що таке рожеве золото? Рожеве золото – дуже популярний матеріал годинника. Це більше занижене, ніж розкішне золото. Це розкішніше, ніж біле золото. Темперамент між ними поєднується з його теплим і романтичним рожевим кольором. Рожеве золото люблять багато людей. Але ця техніка має великий недолік, тобто легко згасає.

Однак Rolex запропонував краще рішення проблеми. Він може захистити красиві червоні та рожеві. Може бути вічним.

По-третє, керамічне кільце Rolex реплікового годинника

У чому принадність керамічного кола Rolex? Він виготовлений із спеціального керамічного матеріалу, який є надзвичайно твердим, корозійним та стійким до подряпин та не в’яне навіть при впливі ультрафіолету.

Її матеріал має чудовий полірувальний ефект та видатне зовнішнє кільце та тривалий блиск. Для того, щоб відповідати суворим вимогам бренду, Rolex застосував унікальне передове обладнання для забезпечення максимальної якості продукції.

Окрім однотонного керамічного кільця, унікальним є також двоколірне керамічне кільце Rolex. Rolex створює неповторне двоколірне коло за допомогою інноваційних методів, розроблених власноруч. Весь виробничий процес слова кола та загального зовнішнього кільця проходить ряд процесів перевірки якості, щоб переконатися, що вони відповідають вимогам щодо форми, механічних властивостей та кольору.

Наостанок підсумуємо:

Акуратні, надійні та довговічні, всі вони етикетки Rolex реплікового годинника. Годинники Rolex Best Replica також використовували свої дії для доведення цього. Наприклад, щоб матеріал міняв всю виробничу лінію. Наприклад, щоб зберегти вічний блиск трояндового золота, Rolex може продовжувати дослідження та розробляти більш прогресивні технології; і, запатентоване керамічне кільце. Все це, як і Rolex, каже всім, що він найкращий годинник реплік!