Чотири характеристики репліки годинника Rolex Sea-Dweller

 

Багато хто з нас, як Rolex репліки годинник і багато людей, як репліки Rolex Sea-Dweller годинник. Отже, які особливості годинника Sea-Dweller?

Репліка Rolex Sea-Dweller дивиться червоними словами, вікном міхура, більшим розміром і сильнішим рухом. Сьогодні я подивимося ближче.

Аспект 1: Червоне слово

Водонепроникна технологія годинника Rolex – це вершина сучасного світу. Циферблат репліки годинника, червоний червоний текст Double Red Sea-Dweller, є не тільки годинником, але це також найкраще доказ того, що людські технологічні інновації перетворилися на дослідження глибокого синього моря.

Вона має революційний автоматичний клапан вихлопного газу, який може бути використаний в середовищі для дихання і змішування кисню. Перше покоління моря нанесло на диск слова «Морський житель» і «Підводник 2000». Колекціонери називають його “подвійним червоним”.

Найбільшою особливістю нової репліки Rolex Sea-Dweller є те, що шрифт Sea-Dweller на циферблаті червоний, відтворюючи класичний дизайн моря першого покоління.

Аспект 2: Вікно бульбашки

Репліки годинника Rolex мають багато відомих складних функцій і техніки. Друзі, які знають репліки годинників Rolex Sea-Dweller, повинні знати, що репліки годинника Rolex Sea-Dweller на 3-й годині є звичайним календарним вікном, у той час як привид води використовує вікно міхура, вікно календаря з невеликою лінзою опуклої вікна.

На цей раз репліки Rolex поклали класичний елемент вікна бульбашки на новий годинник Sea-Dweller, який вперше репліка Rolex Sea-Dweller годинник має вікно міхура.

Аспект 3: Великий розмір

Сьогодні в епоху, коли цей великий шлях популярний, великий розмір повинен бути гідним уваги. Rolex репліки цього разу безпрецедентним збільшенням розміру нової репліки годинника Rolex Sea-Dweller до 43 мм, від 40 мм до 43 мм зміни не надто малі, що дуже рідко зустрічається в репліці Rolex.

Аспект 4: Сильніший рух

Рух годинника також дуже важливий. Коли з’явилися 3235 калібри, деякі люди почали очікувати, коли він з’явився на дайвінг-годиннику Rolex.

Тепер, репліки Rolex ставить його на нові репліки Rolex Sea-Dweller годинники, і це гідно очікувань. Запас потужності збільшився з 50 годин до 70 годин, майже збільшивши навантаження на один день. Крім того, рух також дуже хороший з точки зору антимагнітних і антивібраційних характеристик.

Вищевказані пункти роблять репліки годинника Rolex Sea-Dweller мають upstart у течії Rolex сталі-оболонки спортивні годинники, та зміна є повністю сильна.

Безсумнівно, вона обов’язково стане ще одним популярним пунктом в Rolex дайвінг годинник, залучаючи людей, які люблять репліки Rolex поспішати купити.