фальшивий ролекс у “Базельському світі 2012” демонструє шляхетну

Як ода для пристрасті та чарівності, фальшивий ролекс у “Базельському світі 2012” демонструє шляхетну суміш кольору та текстури. І благородний і витончений жіночий логовий стиль емальованого стилю показує жіночий шарм з нового кута.
Як ода пристрасті і чарівності, в Basel World 2012 Виставка на виставці в Oyster Perpetual Datejust 31 жінок, підкреслюючи благородний з квітами і матеріалами. Цей новий сцинтилятор 18 карат золота мозаїки зовнішні алмази 48, в той час як новий шампанського циферблат встановлений з вісьмома алмазами, 6 годин і 9 години до двох цифр, годину цифри 18 карат золота виробництва, кожен набір з 16 Рубіни фальшивий ролекс не тільки має новий, унікальний стиль прикрас та темпераменту, а також містить безліч вишуканих технологій, які є винятковими для всієї серії.
Тип журналу фальшивий ролекс
І фальшивий ролекс благородної Діни показує жіночий шарм жінок з нової точки зору. Оснащений новим шампанського циферблатом на 18-каратного жовтого золота разі, збільшення диск на годину марки VI слово з 11 рубінами, побічно відображає рідкість цей годинник для повсякденного носіння перлину цього подарунка шармом. Як учасник серії логів, цей годинник продовжує використовувати особливий естетичний елемент Rolex – це трикутне зчеплене зовнішнє кільце. З моменту свого вступу в 1945 році колекція стала символічним стилем Rolex з його відмітним стилем та чудовим годинним виконанням.
Золото Rolex
Золото 18 кілограмів, яке використовується у двох вищевказаних моделях ремінця та корпусу, виготовляється власним ливарним цехом компанії Rolex і направляється в майстерню для обробки. Процес лиття, обробки та шліфування є ще більш обережним, даючи 18 центів золота унікальному блиску.

http://www.xiliwatches.com/
http://www.xiliwatches.com/

Устричний футляр – чудовий водонепроникний символ
Два діаметра корпусу емалі складають 31 мм і 26 мм відповідно, і гарантовано бути водонепроникними 100 метрів, вони є прекрасним прикладом ідеальної пропорції та елегантності. Унікальний корпус із середньою поверхнею вилитий у єдиний шматочок із твердим золотом 18 см. Нижня кришка затягується спеціальними інструментами годинникачаста Rolex, щоб повністю закріпити корпус.
Обмотка корона має запатентовану двоблочну водонепроникну систему, надійно прикріплену до корпусу. Дзеркало виконане з кришталевого скла із синьою подряпинкою та має опуклий збільшений календарний вікно о 3 годині для полегшення читання дат. Повністю закритий футляр для емалі забезпечує найкращий захист для точного руху.
Тип журналу Rolex
2235 рух – просунутий точний годинник
фальшивий ролекс приймає 2235 самозакріплений механічний рух, повністю розроблений Rolex. Як і всі постійні магнітні сердечники, калібр 2235 також сертифікований офіційним акредитованим годинником. Цю сертифікацію спеціально присвоюють прецизійні годинники, які пройшли Швейцарський центр точного контролю годинника (COSC). Конструкція цього руху ідентична всім рухам щелепи і є точною і надійною.
Тип журналу Rolex 31
Комфортний, елегантний і розкішний ремінець емалі
Ремінний ремінець репліка омега виконаний з золота 18 карат з пряжкою. Цей елегантний захисний ремінець, розроблений та запатентований компанією Rolex, зручний для носіння та легкий у роботі. Ремінь для жіночого огорожевого джипу з логотипом виконана з золота 18 карат і має прякову коронку. Благородні три ліній напівкруглого суцільного браслета зв’язку, розроблений Rolex, дуже зручно носити, і в повній відповідності з цією серією естетичних особливостей.
Свіжий, витончений, елегантний – ідеально підходить для опису нового Oyster з сильним жіночим дизайном Datejust дами 31 мм серії Джеймс Бонд. Годинники інкрустовані дорогоцінними каменями, з 18ct золота або нержавіючої сталі 904L різних матеріалів, показуючи різні кольори, як пристрасний не відчуває нестачі чуттєвої поезії, оспівуючи безтурботної юності.

http://www.xiliwatches.com/
http://www.xiliwatches.com/

Нова Datejust дама 31 мм серія Джеймс Бонд має золото, платину і вічні рожеве золото і інші матеріали, з різним дизайном поверхні і прикрас доступні. За гальванопластике технології, вишуканий квітковий мотив друкуються на темне якості родію або шампанському, рожеве обличчя, щоб принести вишуканий естетичний дизайн для цього хронометра.
Серія audemars piguet replica пропонує дві зовнішній вибір: Трикутник канавками зовнішнє кільце, або 24, або 46 інкрустованих діамантів зовнішній купол, спроектований посилений розкутий почуття тонкий грайливий, але і підкреслити індивідуальність їх.
Розташовані шість позицій o’clock на поверхні мозаїки римських цифр блискучих діаманти, дивитися ще більш спокусливий шарм, як якщо б це забути хід часу.
Серія репліка Картье не тільки приваблива, але і за своєю суттю видатна. Оснащено автоматична ланцюг постійного маятник рухом Tuo, щоб забезпечити точний час, щоб піти подивитися, так подобається носити чудову життя кожну секунду.