Чому я оцінюю лише добре Ролекс копія браслет?

Сьогодні я хотів би представити добре Ролекс копія ремінець, і не пізно піти прямо до теми. Я не звертав особливу увагу браслета і ремінець, причина в тому, що нормальний металевому браслеті носити те, що б не виникала проблема, ремінь носити довгий час, хоча потрібно змінити, але де ми можемо змінити ремінь навколо багато, якщо взагалі Ремінь не достатньо добре, ви також можете перейти на спеціальне реміне. Призначені для користувача ремені деяких вітчизняних підприємств від вибору матеріалу, вибрати колір обробку до ременя, середина не братиме дуже довгі, замовні текстури ременя і якість краща, а ціна не надто висока, це може також бути марковано відповідними годинами Логотип бренду, коли вам потрібно змінити ремінець, можна легко відпочити. Проте, у всіх часах, браслети добре Ролекс копія увагу до мене один, як всі ми знаємо, використання різних видів браслетів добре Ролекс копія не те ж саме, і навіть той же вид браслета, браслет між різними періодами, є дуже велика різниця. Це призвело до значного впливу на вартість добре Ролекс копія і навіть питання про те, чи повинен Rolex купувати чи ні. Це дуже важливо.

http://www.xiliwatches.com/
http://www.xiliwatches.com/

Навіть зараз більшість брендів для годинників фактично не виробляються самостійно, вони купуються ззовні. Rolex в даний час є однією з небагатьох годинних заводів, які можуть створювати свої годинні ланцюжки, але спочатку Rolex не має можливості виробляти годинні ланцюжки. У історії, перший браслет Rolex  був придбаний Rolex зовні. У 1930-х роках, годинник браслет вимагає додаткових витрат, так як сьогодні, ціна браслета дуже висока, іноді браслет становитиме половину від вартості всього годин (не кажучи вже ланцюг зараз, щоб піти з відпрацюванням Ланцюжок, ціна також дуже висока, особливо маленька корона на пряжці Rolex, якщо вона втрачена, вам потрібно змінити браслет).
Головним удосконаленням у браслеті добре Ролекс копія є додавання кривої ланцюга ланцюга перед браслетом, що дозволяє об’єднати браслет та футляр. Це також стало початком сучасного браслету емалі.
Тепер ми бачимо, що переважна більшість Rolex – це ланцюгові ремінні годинники, і немало моделей ременів. Але на самому початку браслет Rolex Oyster використовувався тільки на зворотному пузирі та ранньому хронографі Rolex. Інші годинник є необов’язковим ременем до дня (1952), Rolex Oyster ланцюга, щоб зробити значне поліпшення, нехай Oyster браслет дійсно став звичним поглядом. Найбільш ранні ремені Rolex були завішені між вушками, а між браслетом та футляром був розрив.
Тепер наша спільна фальшивий ролекс – це модель, яка використовує ланцюжок третього покоління. Найважливіші проблеми третього покоління -образного браслету – це порожнисті та тверді. Третя покоління Oyster браслет посилання з боку запечатана, але початкова третього покоління Oyster браслет посилання є порожнистої. Зовнішня частина запечатана, але внутрішня порожня. Була думка, що причина помістити Rolex браслет з порожнистих, так як для того, щоб зменшити вагу годин (це тільки припущення), але з якоїсь причини, порожніх посилань є деякі проблеми неминучі. Це правда, що це не тверда справа, але це правда, що воно брудне всередині порожніх ліній, особливо влітку, коли пітливість і оливки. Ланцюговий зв’язок всього браслета – це міцний металевий блок. Крім того, фактично, крім ланцюгових ланок, місце, в якому було з’єднано передній ланцюг і корпус, було фактично порожнистим, а пізніше його замінили твердим.

http://www.xiliwatches.com/
http://www.xiliwatches.com/

У стародавній колекції Rolex є проблема, про яку слід знати. Я дізнався, що деякі люди взяли колекцію старих Rolex для офіційного післяпродажного обслуговування компанії Rolex. У процесі технічного обслуговування офіційний Rolex замінить деякі старі частини новими частинами. Ми зазвичай вважаємо, що сервіс Rolex настільки гарний і настільки детальний. Але для любителів антикварних годин, це не може бути гарною новиною, тому що їх годинники не оригінальні.
Попросту, в доповненні до Rolex, я ніколи не стурбований іншим браслет годин, Rolex браслет, тому що ситуація буде безпосередньо впливати на годинник бізнесу. Однією з найважливіших особливостей годинників Rolex є ідентифікація між різними моделями. Схоже, що Rolex має подібний вигляд, але через деталі годинника невеликі місця можна з першого погляду визначити, чи є це нова модель або стара модель. Браслет є однією з найбільш очевидних функцій для визначення нових і старих моделей Rolex. В даний час на ринку присутні багато Rolex, а 5-значні старі та 6-значні нові моделі є найбільшими. Вищезгадані яхти 16622 та 116622 – дуже хороший приклад. Два метр яхти практично немає ніякої різниці, рух амортизатори, пружини цих дрібних деталей ми не можемо бачити, що тільки через браслет. Браслети 16622 і 116622 значно відрізняються і можуть бути зроблені з першого погляду. Ми часто бачимо таку ситуацію, настільний продав яхту, модель 116622 є предметом, ціна дуже низька (нижче, ніж загальна вартість 116622), вражаюча, погляд знати браслет 16622, він виявився неправильно стандартної моделі . Ось чому я не знаю іншого браслета столу, але я знаю причину браслету Rolex.
За рік тому фальшивий ролекс запустив нову DAY DATE40 (228238). Новий DD40 використовує нову технологію в браслеті, замінюючи сталеві вали в браслетах з керамічними валами. Це тому, що перед браслетом Rolex, особливо п’ять більше кульки такий проміжних ланок ланцюга, з довгим часом будуть ослабнути, вільні ланки ланцюга стали, а не фірма. Після переходу на керамічний вал, кераміка є більш зносостійкою, ніж попередній сталевий вал, що робить браслет міцнішим. Відповідно до традиції Rolex, після оцінки, рівень репліки годинник браслета буде знову підвищений. Це наслідувало і ніколи не перевершувало. Це браслет підроблені годинники.