Буде представлено нові зміни: добре імітаційні годинники

добре імітаційні годинники вперше опублікований в 2010 році, нова структура сильно відрізняється від традиційного турбийона, діаметра 14,5 мм негабаритного балансу, в доповненні до подання турбийона, і незабаром когезии годин уваги промисловості. Сьогодні новий стиль знаходиться на верхньому поверсі, не тільки має багатий інтер’єр, але зовнішній вигляд є безпрецедентним. Stereoscopic 3D дизайн 18K золото Циферблат є два варіанти, а саме чорний або срібний обробка, тонка і тонка текстура зерна блискучих покажчик, мозаїка полірування лицьовій панелі і на південь пліч-о-пліч поліровані сталеві деталі.

http://www.xiliwatches.com/
http://www.xiliwatches.com/

Хронограф з одним кнопочником в поєднанні з великим турбійоном
добре імітаційні годинники більш особливим, в тому, що колона колеса механізму для регулювання добре імітаційні годинникивикористання часу, період обертання турбийона це різні чотири хвилини, і діаметр більше, ніж кадр, зокрема, розташований зовні балансу кадру, приносить абсолютно різні Візуальний досвід. добре імітаційні годинники з використанням канонічної конструкції покажчика, з ексцентрично розташованими годинами на південь від лицьової пластини, центральна хвилинна стрілка, і центральна стрілка хронографа, вдруге відображення зони і вночі, невеликими другий рухомого незалежного постійна, позитивне мислення і 30 хвилин вказані.
У звичайному механічний годинник, коли колесо балансу гойдається взад і вперед, одна сторона центру ваги завжди упереджено, сила тяжіння буде впливати на баланс коливання має довжину в обох напрямках вниз нерівних амплітуд. Поява Tourbillon, щоб протидіяти силу тяжіння на помилках хронометражу, викликаних годинами, колесо балансу в кадрі дозволить обертання гойдалок, необлавліваемие і балансир тих, хто вагається навколо тих же осей обертання, коли турбійон революція, ефекти гравітації на всю сукупності спуску будуть компенсовано один раз, від імені структури спусковий в будь-який час в автоматичної компенсації, стійкому стані рівноваги.
«добре імітаційні годинники » балансове колесо більше, ніж розмір кадру, який є походженням назви, грецьким словом, «ЕК» Корінь «зовнішнім» сенс, підтримуючи сам балансир занадто загальний Tourbillon різні, це не літає турбійон Це не традиційний турбійон, закріплений двома мостами, але між двома підшипниками коштовності. Турбийон розміру звичайного кадру більше, чим більше важка вага, вимагає більше енергії виштовхується, то зменшення розміру кадру, зменшити споживання енергії, до сих пір має великий розмір балансу менш схильний до впливу зовнішніх сил переваг втручання. Великогабаритні коливання турбийона хронографа колеса може бути зменшено на 30% споживання енергії, економія енергії для виштовхування структури синхронізації, коли сама таблиця не впливає на точність ходу.

http://www.xiliwatches.com/
http://www.xiliwatches.com/

Серед традиційного механізму турбийона, інерція обертання рами, сформованої за допомогою операції, також розташованої усередині рами, які можуть вплинути на роботу балансира,добре імітаційні годинники буде розміщена поза рамками балансового колеса, повністю вирішити цю проблему, так що колесо балансу для запуску більш Точний. Ролекс копія ритм може не тільки насолоджуватися красою великого розміру балансира, а також противагою для гвинтів точної настройки, повне зір не буде стримуватися рамками. У напрямку дванадцять годин циферблата, щоб відкрити велике вікно, всі відкриті дошки Yiyi круглі декоративні лінії, і прагнуть досягти кращих візуальних ефектів.
Новий дизайн дня та ночі дисплей набирає час другого часового поясу практичних плюс точок
Вентилятор Ролекс копія , використовуючи правила проектування покажчика лицьової пластини, хвилини і хронограф другий руку в положенні центральної осі найбільш значного, видобуток децентрірованного години, але це таємниця, не тільки здатна із зазначенням місцевого часу, годинникова стрілка гілки є інша ознака відповідальних два за місцевим часом, показуючи ажурні золоті руки, другий часовий пояс синіх сталевих стрілок, можна вибрати для відображення в будь-який час в глобальний часовий пояс. Віце-стерео лицьовій панелі, так що весь циферблат, що показує чудеса тривимірного відчуття, із зазначенням часу в четвертому вимірі на лицьовій панелі. Міст прикручений до циркулярно прикрашеної дошки, і ви можете відчути багатий тривимірний рівень з першого погляду.
О пів на чотири ночі позиції є нова конструкція дисплея суб-диск, синій покажчик стали, покажчик того ж кольору другого часового поясу, з півкола на суб-яскравий лицьовій панелі, на півоберта темніший колір закодований для відображення 24 Години дня та ночі. Сиві блоки з обох кінців представляють темні вечірки неба і світанки моментів неба. Слова “LEVER” вказують шість годин ночі, а “COUCHER” стоїть о 6 годині ранку.
У платиновому стилі пластини покриті, а на рожевому золоті пластини покриті шаром рожевого золота. Циферблат чистим золотом, і в поєднанні з різними вигравіруваними прикраси в кожній функціональній області, малі секунди в окремому Нескінченний дев’яти положенні годинникової стрілки, з додатковим кольором кільця прикрашені випадку фанеровані. Н на південь від 6:00 положення циферблата зовнішнього і внутрішніх кола годинникової марки і сонячного світло обробки схеми випромінювання, можна легко відрізнити між внутрішніми і зовнішніми кільцями піддаються два обороту годин кільця лікування матового, надруковане з чорної римськими цифрами часовий маркою, зовнішнє кільцем Трохи плавав.
фальшивий ролекс тимчасова посилання, колонка поверхню контакту колеса з серцеподібною кулачком, збільшувальне скло повинна бути повільно відрегулювати шліфувальний годинникар, є тільки помилка тисячних міліметра, а сталеві деталі Villeret престижні V Хронографні мости ручні фаски. Сталеві деталі ручні поліровані масляним каменем, а мост ручний з пологів Женеви. Великий важкий баланс зовнішньої стороні колеса з регулюванням точності гвинта, пружини назовні розкладний кривої Філіпса, так що пружина має найбільший лінійний ділянку регулювання. Частота вібрації класична 18000 разів на годину, що дорівнює 2,5 Гц. Точність часу проїзду – одна п’ята секунди. Запуск, зупинка та обнулення функції хронографа залежать від натискання кнопки, коалісної з короною.
Прямі споживає через виробничі труднощі, приймаючи репліки годинник обмеженого тиражу, ручного завод механічного руху Cal. 16.60, відповідно до хронографом синглом, незалежної маленької другий сторона, другим тимчасової зоною турбийона індикації чотири хвилини, механізм колонки колеса включається, рівень зчеплення структура, 18К рожевого золота, 18 карат золота, циферблат з обробленою поверхнею частинок срібла, золота 18k, руки, руки-зшиті ремінець зі шкіри алігатора, 18K троянди лілії пряжкою.