audemars piguet replica  є першим, щоб використовувати колір

Якщо літні та спортивні годинники є найкращими, то audemars piguet replica – це не що інше, як глазур на торті. За останні кілька років все частіше спортивні годинники почали включати в свої годинники деякі кольори, які більше не співпадають з попередніми кольорами. Сьогодні годинний дім приносить вам три кольорові спортивні годинники, давайте поглянемо на його чарівність.
audemars piguet replica  є першим, щоб використовувати колір, щоб його офшорного типу, це новий колір Royal Oak Offshore в цьому році, з хакі армії зелений колір, і для того, щоб зробити колір більш гармонійним, більше буде хакі армії зелений керамічної технології Використовується в годинниках, клапан мокротиння та загвинчувана корона, виготовлені з технології хакі-зеленої кераміки. Крім того, корпус годин з нержавіючими сталевий корпус 42 мм, колір хакі армії зелений циферблат вигравіруваний «Grande Tapisserie» велика картата декоративна, хакі, армія зелений, зовнішні хвилинами кільце, біле золотом годину маркери і Royal Oak рука. Круглий вікно, що відображає дату, доступний о 3 годині. Audemars Piguet Калібр 3120 audemars piguet replica обладнаний власного виробництва хронографа, унікальний бренд вишуканої 22К золота хитається маси вигравірувані на забезпечення 60-годинної запас ходу. audemars piguet replica

audemars piguet replica в цьому році запустив нову серію Aquanaut хронографа, з дуже помітним помаранчевим кольором, використовуйте покажчик, масштаб і ремінь, але і належати до цього спортивним годинах «граната» має більш молоду бадьорість. Використовуючи 42,2 мм корпус з нержавіючої сталі, новий Patek Philippe «граната» літати-назад хронограф оснащений, знакових округлі восьмикутної випадок, темно-коричневого кольору з тисненням циферблат на 6 годин 60-хвилинний лічильник з допомогою Той же округлий восьмикутний класичний силует, як рамка. Відображення часу (стрілки хронограф до найближчої чверті другого зовнішнього краю орбіти шкала 60 хвилинного лічильника), використовуючи помаранчевий маркер, різко контрастують з темно-коричневим циферблатом. Оснащений механічним хронографом Flyback Philips CH 28-520 C, що забезпечує щонайменше 45 годин запасів потужності. У той же час цей репліка Картье оснащений двома гумовими ремінцями, чорними та оранжевими.

http://www.xiliwatches.com/
http://www.xiliwatches.com/

Серія King Virgo Roger Dubuis і моделі співробітництва Pirelli вже випустили кілька кольорових моделей, на цей раз біла модель дуже красива. репліка омега чорного DLC покриттям титановий матеріал 45-мм корпус, білі цифри і лінії на лицьовій панелі, так що дивіться текстуру. Білий ремінець зшивання є від Pirelli шкіри шин здобули перемогу в «Run Монако» суперкар ралі в прийнятті його, і оформлений в унікальній протекторной лінії внутрішньої поверхні. Л Jiedu Він RD820SQ встановлений полого мікро Його руху скелета, родирование темно-сірий, гранульовану кругову шину відповідно до Geneva Seal стандартом уточнення. Забезпечує близько 60 годин запасу потужності.
У 1993 році відомий швейцарський годинниковий бренд Audemars Piguet (Audemars Piguet) запустила Royal Oak Offshore годинник, з щедрими, сміливий дизайн годинникової індустрії, щоб зламати стереотипи, поклавши початок великого розміру розкішних спортивних годин пунктик. 2018, час, коли 25-річний ювілей серії Royal Oak Offshore, бренд ще раз влити свіжу кров для цієї серії, дизайн естетика серії коли-небудь дивитися, як джерело, ввів ряд повторно вигравірувані версія класичної данину духу оригіналу. Крім того, новий годинник більш широке використання сучасних знань і технологій, новий годинник у відповідності з поточними потребами і естетичним носить, показуючи ідеальний сплав марки серії класичного дизайну і сучасних технологій. Серед них платіж Blue Card Platinum особливо привабливий.

http://www.xiliwatches.com/
http://www.xiliwatches.com/

фальшивий ролекс в цьому році буде в різкому контрасті з кольором, інноваційні ідеї, в поєднанні з використанням нових матеріалів, серед класичного випадку восьмигранной, шестигранною головки, перевірка диска інтеграції «MeGa Tapisserie» і освіжає. Гнусне використання дорогоцінних металів та контрастних технологій та нових продуктів дає Королівському дубу прибережну нову особистість. Як розділ Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph, як копчений синій з чорним циферблатом і незбагненне диск час шоу загадкової похмурої перспективи.
Цей корпус годинника виконаний з 950 платинових, це прохолодно, розкішний стиль. Діаметр – 42 мм, товщина – 14,5 мм. Фронт вирізаний і полірований, щоб показати чоловічий стиль бути простою і жорсткою. Скошені кромки відполіровані та поліровані, делікатні та вишукані, щоб показати деталі на місці. Крім того, дріт шліфування може також зменшити вплив випадкових подряпин на фазу годинника, і після обробки також зручніше.
За назад через кришку назад сапфіровою, бренд зробив автоматичне рух особи Калібру 3126/3840 з’являється на передній з вигравіруваним логотипом бренду «AP» на хитається масі золота, ще більш ексклюзивну естетичну привабливість. Крім того, годинник має близько 50 годин резерву живлення і 100 метрів водонепроникного рівня для повсякденного та спортивного одягу.
Чоловіки, повні чоловічого аромату марки серії спеціального браслета, що я більше схожий на дизайн бренду, тому що це дуже впізнаваний і унікальний естетичний, чарівна. Цей годинник браслет 950 Yi Yi платинового матеріалу для створення, з «AP» слово складаний застібкою, щоб показати загальний спортивний рівень дивитися стиль розкоші годинник.