таблиця часових поясів Папк Філіпп реплік стала новатором столу

У 2015 році швейцарський годинник Папк Філіпп реплік ввела годинник рейсів Ref.5524 Calatrav із другим часовим поясом та місцевими датами, як перший сучасний пілот-годинник марки та єдиний спортивний стиль в Папк Філіпп реплік. Годинник, який колись був запущений, привернув увагу і став ідеальним супутником для мандрівників. У 2018 році Папк Філіпп реплік знову додав два суми з рожевого золота до каратрова рейсу Time Travel Watch, з коричневим циферблатом для чорного градієнта. Унікальний годинник, який віддає належне традиційним літальним часам Patek Philippe, дебютує. Нижче давайте поглянемо

http://www.xiliwatches.com/
http://www.xiliwatches.com/

Як одна з унікальних традиційних функцій бренду, таблиця часових поясів Папк Філіпп реплік стала новатором столу часового поясу з моменту її народження та запатентованою функцією швидкого настроювання подвійного часового поясу. Захищати «повагу традиції та інновації для створення» концепції, в даний час ми маємо 175 років історії Patek Philippe, щоб поліпшити початковий подвійний часовий пояс пристрою, щоб зробити його більш удосконалив, таким чином, знову патент в 1996 році. При натисканні двох кнопок, вбудованих в корпусі годин, годинна стрілка може зробити дисплей місцевого час на погодинній основі, щоб йти вперед або назад, ця тимчасова зона може бути відділена, коли розпірні засоби і приводний механізм, безпрецедентне механічна операція почуття .Папк Філіпп реплік не тільки зберігає оригінальне відчуття інструменту в стилі, але і дає годинник розрізнення та класичний смак.
Проста настройка другого разу функція індикації, тільки дві настройка пристрою, натиснувши на зовнішньому краї лівої сторони корпуса, місцевий час години буде флуоресценція при обертанні щогодини за годинниковою стрілкою (8-бітовий прес-апарат ) або обертання проти годинникової стрілки (при натисканні на 10 годин пристрою), і не впливає на точність руху годинника, більш зручний і швидкий. (Якщо живе походження, порожниста голка може перекриватися з часовою стрілкою) Варто відзначити, що подвійний часовий пояс також оснащений кнопка безпеки Патентного уловом, щоб запобігти випадковій дізрегуляціі за місцевим часом.
Крім того, репліка омега має діаметр корпусу 37,5 мм, що трохи більший для жінок, але, як і стиль годинника, це більше привабливий розмір атмосфери. Нехай жінки, котрі люблять стиль авіатора, користуються незвичайним шармом.
Корпус годинника виконаний з рожевого золота, а фронт полірований і полірований, що робить його гарним і красивим. Гладкий футляр простягається до кінця, що краще підходить для годинника до зап’ястя та ергономічно.

http://www.xiliwatches.com/
http://www.xiliwatches.com/

Корона рожевого золота розташована з лівої сторони годинника, а неслабкова текстура з боку полірована та полірована, що дає йому першокласне відчуття для легкого регулювання щоденного часу. На ній викарбуваний шаблон LOGO, що надає годинникові свою унікальну естетику.
Чітка та зручна для читання панель, яка висвітлює традицію поля audemars piguet replica. Чорний / коричневий градієнт набору, встановлений на білому люмінофора покриття вищерозміщеної перспективному гравіюванням рожевого золота арабськими цифрами і стрижень вдаривши люмінісцентні руки, так що раз вказують на більш простий і інтуїтивно зрозумілий. 6:00 становище допоміжного лотка аналогового відображення дати, що виділяється помаранчевий «1» представляє собою перше число кожного місяця, з 31 чітко розрізняти, що годинник стали відмінною рисою.
У темних умовах покажчик і часовий знак виділяють світлий нічний світло, що робить поверхню більш красивою під час читання. Крім того, годинник розташовано в 3 або 9 годин з місцевим (локальним) і оригінальним домашнім (HOME) денним та нічним дисплеєм, ця функція може вказувати день і ніч власника.
За назад через процес задньої кришки, Калібр 324 С фузом автоматичного заводом механічного рух буде з’являтися перед, зокрема, вигравірувано 21K золото Калатрави Doji центрального автоматичний маятник Його. Як і встановлення часового поясу, ця відома рухлива структура є надзвичайно делікатною та ретельно прикрашеною, щоб повністю відобразити просунутий механічний часовий процес, створений постійними інноваціями Patek Philippe. Годинник має резерв потужністю 35-45 години, щоденний водонепроникний рейтинг 60 метрів.
З коричневим шкіряним ремінцем і бежевим швом, текстура зручна і елегантна.

Пояс поєднує 18-розрядну U-образну застібку із пряжкою, яка відбивається на корпусі з підсвічуванням 18К, щоб продемонструвати загальну естетику годинника.
репліка Картье змінив колишній темно-синій диск білого золота стилю, коричневий градієнт набір з коричневим ремінцем приносить повний ретро, ​​розкішних якостей, функціональності і інтеграції дизайну з чоловічим шармом, даючи очі Почуття світла. Якщо вам подобається цей годинник, то ви можете звернути більше уваги.

Тепер Женевська печатка також вимагає функціонального тестування. Перевірте всі функції годинника, щоб забезпечити належну роботу. Перевірка компонентів для забезпечення нормального календаря завдання, три запитали нормальний хронометраж, хронометраж нормального запуску, зупинка і скидання, і так далі.
Водонепроникність зараз також є фактором, який слід враховувати, і годинники, що мають Женевську печатку, повинні пройти тест не менше 3 бар (близько 30 метрів). З точки зору точності, похибка годинника не повинна перевищувати однієї хвилини після семи днів. Запас потужності також перевіряється, щоб забезпечити мінімальне гарантоване значення.